Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Databáze údajů CountryInfo pro skiny

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: Databáze údajů CountryInfo pro skiny

Příspěvekod vovi v 07 říj 2009 10:27

My tady na všechny projekty máme managera jenom jednoho ;)

K těm dalším textům - asi by stálo za to, neplnit stránku povídáním, ale utvořit cosi jako "tabulku", do které by se vyplnily údaje z INI. Takže by možná stačilo "jen" rozšíření datové struktury - telefony (VB, sanitka, hasiči, konzulát, asistenční služba, ...), hloubka dezénu, ...
A navrhuji tu povinnou výbavu zobrazovat extra - ikonkama (trojúhelník, vesta, žárovky, hasičák). Mimochodem - v některých zemích prý je povinná vesta pro všechny pasažéry (slyšel jsem o Rakousku a Chorvatsku, ale nemám to ověřené).
A pokud by k zemi byly ještě doplňkové informace, pak by se holt dala vyvolat ještě ta "obrazová" informace na připravené stránce. To by se asi týkalo hlavně těch Mirkových pojišťováckých fíglů, případně výrazných odlišností v pravidlech (třeba v té Belgii přednost kolejových vozidel). Nepředpokládám, že po nějakém ustálení informací by se pak tato doplňková stránka musela měnit nějak často.
vovi
Prestigio MPT5777_3G (Android 4.2.2)
Huawei Ascend P7 (Android 5.1.1)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor

Příspěvekod dalanik v 07 říj 2009 11:05

vovi:

Nemenilo, ale stejne zustava "problem" velikosti souboru.... 40 zemi x 400kb.... ;-)
dalanik

Příspěvekod vovi v 07 říj 2009 11:38

To by snad u jednoúčelovýho stroje nemuselo vadit, na kartě je místa dost ... anebo si to dáme místo ČR mapy, ta od TA je skoro stejně veliká :lol:
A (okamžitej nápad, nezkoušel jsem to) nešel by tam zobrazit taky GIF? Monochromatickej GIF by byl maximálně v řádu desítek kB.
vovi
vovi
Administrátor

Příspěvekod Jarouš v 07 říj 2009 12:32

Chlapci,chlapci,pokud se nepletu a jsem si skoro jist,že né,tak povinná výbava v automobilu musí být pouze ta,kterou požaduje domovská země registrace automobilu,to znamená že když jedu do Polska,kde je třeba povinný hasící přístroj,tak zatímco Polák ho mít musí,tak já ne.Stejně tak jedu-li na Slovensko,kde je povinný v lékárničce leták o první pomoci,tak Slovák ho od určitého data mít musí a já ne.
Takže se tady řeší v podstatě nepodstatná věc.Pro mě jsou důležité informace o rychlostech,i když tam co jezdím,tak povolené rychlosti znám a povinnou výbavu,která je nutná v ČR v obou autech mám a tím to pro mě končí.
PRESTIGIO Geovision 7777, MIO C 520, Garmin nuvi 1440, Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2016/Q2
Samsung S7 Edge, Elephone 3M 4G
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Jarouš
Administrátor

Příspěvekod dalanik v 07 říj 2009 12:58

Jarouš píše:Chlapci,chlapci,pokud se nepletu a jsem si skoro jist,že né,tak povinná výbava v automobilu musí být pouze ta,kterou požaduje domovská země registrace automobilu
...

To by bylo supr kdyby to byla pravda, ale pak se divim proc je pred rakouskou hranici spousta mist kde prodavaji vesty a maji napisy ze v rakousku je vesta povinna? ;-)
dalanik

Příspěvekod vovi v 07 říj 2009 13:16

To máš, Jardo, sice pravdu, ale znáš ty policejní buzerace. A řekl bych, že je dobré předem vědět, s čím na tebe takový kreten v uniformě může vystartovat. To, že mu můžeš ukázat prostředníček, s tím nesouvisí - jedině tak, že už si dopředu můžeš takovýhle argument nachystat (ono se to pak taky lépe používá).

A třeba o hloubce vzorku se s tebou třeba rakušáci moc bavit nebudou - tam ti bude argumentace našima předpisama platná jak mrtvýmu zimník (kór, když ty naše znaj a dobře vědí, že je nesplňuješ ;) ... to mám z vlastní zkušenosti, když jsem tam jel na skoro hladkejch gumách - a měl jsem neskutečnou kliku: už jsem si v nouzi nejvyšší chystal provolání jako "Nicht zu strohm aus Temelin!" a podobně, abych je aspoň trochu obměkčil, ale pak jim naštěstí zachrchlalo ve vysílačce, naskákali do auta a s ječící sirénou vystřelili pryč - tak to vyřešili jen prstíčkem tytáčkem :D ).

Ale co by bylo fakt dobré znát: jak je to s těmi radary v A,CH a D? A co tamní policajt/celník může a na co právo nemá? Máte už někdo nějakou ověřenou informaci? Já sice za týden pojedu přes Německo do Švýcarska, ale zkoušet získat takovouhle informaci dotazem u švajčiara, kterej mi bude vnucovat dálniční známku, případně u německýho policajta, kterej mě někde cestou zastaví, se mi zrovna nechce.

@dalanik: to je právě jeden z produktů lidský blbosti - u nás je vesta taky povinná, tak nevím, proč bych si ji musel ausgerechnet do Rakouska kupovat, že? Tomu se říká marketing.
Ostatně ještě lepší trik jsem viděl kdysi v souvislosti s Temelínem: nějakej českej koumák vynalez průchozí zásuvku, kde byla trvale svítící zelená a trvale zhasnutá červená LEDka. A prodával to v Rakousku jako detektor na "atom-strohm" ... když svítí zelená, jste v pohodě a máte EKO-elektřinu. No a rakušák zaplatil tuším 30 € za přístroj a byl spokojenej, protože měl "keine strohm aus Temelin" :lol: :lol:
vovi
vovi
Administrátor

Příspěvekod Ivo K v 07 říj 2009 14:35

Jak funguje MortScript sem moc nepatří, ale když je o tom tady řeč, tak jsem něco zjednodušeně popsal zde: viewtopic.php?f=27&t=347&start=9
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO

Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Příspěvekod amatér v 07 říj 2009 17:08

Děkuji za vyčerpávající odpovědi, ale kam se to cpe jsem se nedozvěděl :) , až na to, že do registrů :( Díky Ivo.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor

Příspěvekod vovi v 07 říj 2009 17:57

To ti už psal Dan - může to být v podstatě kdekoliv (v tomto případě tak, jak to publikoval Dalibor - prostě rozbalit ten jeho RAR a prdnout třeba do složky APP celý adresář). To první spuštění mortscript.exe pak zařídí správný záznam do registrů.
vovi
vovi
Administrátor

Příspěvekod Jarouš v 07 říj 2009 18:03

Vojto,i ty máš pravdu,ale já předpokládám,že pokud jedu někam do ciziny,tak si o ní nejprve zjistím nějaké informace a hlavně budu mít na takovou cestu řádnou povinnou výbavu a v pořádku auto a gumy.Protože jakákoliv oprava venku vyjde daleko dráž než tady.Dnes ode mě odjel Němec,kterému se vyplatilo jet ze Starnbergu (20 km za Mnichovem směrem do Alp - 580 km),nechat si udělat na Toyotě rozvody a výměnu oleje a filtrů.
PRESTIGIO Geovision 7777, MIO C 520, Garmin nuvi 1440, Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2016/Q2
Samsung S7 Edge, Elephone 3M 4G
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Jarouš
Administrátor

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu